Takmer sedem mesiacov po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej majú vyšetrovatelia pravdepodobne nájomného vraha. Pred pár minútami protizločinecká jednotka NAKA zadržala osoby podozrivé z násilnej trestnej činnosti.

Protizločinecká jednotka NAKA mala v skorých ranných hodinách zadržať osoby podozrivé z násilnej trestnej činnosti, pričom momentálne stále prebiehajú domové prehliadky a ďalšie procesné úkony.

Polícia na sociálnej sieti Facebook zverejnila fotografie zo zásahu, kde príspevok komentovala i jedna z priamych svedkýň predmetného zásahu: “Prosím vás, nerobte si z toho srandu, akurát som u rodičov v Kolárove, nadránom tu začal lietať vrtulník, zatarasili ulicu, bolo počuť aj niečo ako streľbu, nebola to sranda, ľudia nevedeli, čo sa deje. Pri zásahu boli vystrojení kukláči, teraz sú tam už aj príslušníci inej jednotky, pravdepodobne zaisťujú ešte čo vedia a myslím, že zasahovali aj vo viacerých častiach mesta. Nemyslím si, že to bolo len na oko. Samozrejme, polícia určite podá informácie, keď už to bude možné. Netreba hneď spoza počítača znevažovať prácu NAKA, mnohí sa vyjadrujete ako experti a pritom viete prd o tom. Prajem všetkým pekný deň a verím v doriešenie prípadu.”

FOTKY zo zásahu nájdete na ďalšej strane…