Už niekoľko týždňov hýbe Českom a tiež Slovenskom rozvodová bitka Lucie Vondráčkovej (38) a Tomáša Plekanca (35).

Potom, čo sa dvojica stretla za sprievode svojich právnych zástupcov pri okrúhlom stole akoby ich spor aspoň nachvíľku utíchol. Dôvodov, prečo sa manželia rozvádzajú, padlo už mnoho, teraz však vyšla najavo tá správna príčina!

Akonáhle došlo k oznámeniu rozchodu speváčky a hokejistu, začalo sa špekulovať, kto za ich odlúčenie stojí. Hokejista bol obvinený z toho, že sa zbavil manželky i detí len kvôli novej priateľke Lucie Šáfářovej (31). Avšak podľa vyjadrenia hokejistov ich vzťah škrípal už oveľa skôr. „Sama prišla s návrhom na koniec nášho vzťahu už zhruba pred rokom,“ napísal podľa eXtra.cz Plekanec v jednom zo svojich vyhlásení.

Blízky kamarát hokejistu prezradil, čo mu na spolužití s Vondráčkovou najviac vadilo. „Jak jste psali, Hádek v noci lezoucí do bytu přes zahradu byl poslední kapkou. Ve finále by ale bylo jedno, jestli by to byl Chládek nebo Nováková. Prostě už manželství s Lucií měl plné zuby a tohle ho v tom jen definitivně utvrdilo. Většinu věcí by nikdy nijak do éteru nepustil, protože by to bylo špatné vůči dětem. Každopádně vím, že mu strašně vadilo, že děti byly docela často s cizími lidmi,“  povedal eXtra.cz.

Článok pokračuje na ďalšej strane…