Tohtoročným vianočným sviatkom rozhodne kraľuje horúca novinka o tehotenstve Jasminy Alagič. Hoci fanúšikovia prominentného páru na túto správu už nejaký čas zvedavo čakali, rýchly spád romantického vzťahu niektorým stále vyráža dych.

Moderátorka je však šťastím bez seba a k obdivovateľom sa prihovára čoraz úprimnejšie.

Na Štedrý večer oznámili tú najradostnejšiu novinku vo svojom živote. Oznámenie o tehotenstve nenechalo chladnými ani celebrity, ktoré im okamžite gratulovali. Moderátorka sa ale po pár dňoch rozhodla povedať pravdu, ktorá ju zrejme trápila…

Jasmina bola médiami už viackrát označená za tehotnú a posledné zverejnenie nepotvrdeného klamstva naštvalo Rytmusa natoľko, že sa rozhodol namieriť si to priamo na súd. Na nahnevaný status rapera vtedy zareagovali viaceré celebrity, no nevedno, ako sa situácia bude vyvíjať po jeho poslednej novinke.

Raper totiž celý natešený svetu na Štedrý večer oznámil, že s Jasminou čakajú bábätko a svoju lásku oslovil “mamina”. Hneď na to sa k nemu pridala aj kráska, ktorá je zo šťastnej novinky rovnako radosťou bez seba. Viacerí sa ale zrejme pýtali sami seba, prečo sa teda Patrik pred pár týždňami tak rožčuľoval, keď jeho Jasmina naozaj čaká bábätko.

Moderátorka sa teda rozhodla prezradiť pravdu o svojom tehotenstve a ukončiť špekulácie o tom, ako dlho už vedia, že sa už onedlho stanú rodičmi:

Článok pokračuje na ďalšej strane…