V poslednej dobe sa vyskytlo mnoho prípadov ľudí, ktorí vraj cestovali do budúcnosti. Medzi nich patrí aj prípad istého mladíka z roku 2021, ktorý povedal o tomto roku veľa zábavných príhod.

Čo je ešte zaujímavejšie, podľa neho sa cestovanie v čase stane bežnou zábavou v budúcnosti, potom čo sa dostaneme do tohto roku. Náš ďalší hrdina, ktorý prišiel dokonca z roku 6000 povedal tiež veľa zaujímavých vecí. Údajne sa zúčastnil niekoľkých pokusoch v 90-rokoch minulého storočia, čo ho hodilo 6000 rokov pred, ale dokázal sa vrátiť späť.

Síce filmy Jamesa Camerona neboli prorocké a Al ľudstvo nezničil, ale predsa len dokázali vystihnúť podstatu robotov. Počítač úplne stráca emócie a preto je schopný dosiahnuť čo najúčinnejšie a racionálnejšie rozhodnutia. Dokonca vie predpovedať budúcnosť aj keď nám nie je jasné, prečo.

V roku 6000 bude ľudstvo normálne cestovať do vesmíru. Je veľká škoda, že cudzinec nešpecifikoval, kedy kozmická expanzia začala. Ale potvrdil, ako iní cestovatelia v čase, že cestovanie v čase bude možné už v roku 2028. Ľudia konečne dosiahnu nesmrteľnosť alebo niečo podobné. Bude možné digitalizované vlastné vedomie, ktoré nám technicky umožní žiť navždy.

Celý výlet do budúcnosti však neprebehol v úplnom poriadku.

Článok pokračuje na ďalšej strane…