V týchto dňoch sa moc nad Slovenskom presúva do rúk Igora Matoviča, ktorý ešte niekoľko týždňov dozadu zrejme ani netušil, že sa bude chopiť novej funkcie v najťažších časoch, aké naša vlasť od svojho vzniku zažila.

Uplynulý štvrtok sa konala na obrazovkách televízie JOJ mimoriadna relácia, ktorá bola vysielaná naživo. Ako hosť mal pred kamerami vystúpiť designovaný premiér Slovenska Igor Matovič, ktorý však do relácie chvíľu meškal.

Kritická situácia vo svete v dôsledku hrozby koronavírusu dáva na obrazovkách priestor mimoriadnym reláciám, ktoré po Markíze zaviedla i televízia JOJ. Pred kamerami sa mal tentokrát objaviť premiér Igor Matovič, ktorý však ako hosť na stoličke vedľa moderátorky nesedel.

Objavil sa až po približne piatich minútach improvizácie redaktorky, pre ktorú nebola situácia, ako sama priznala, vôbec príjemná. “Ste mi prichystali krušné chvíle. Hádam to aj diváci pochopia, že po nástupe z materskej sa mi ťažšie rečnilo. Ale, prečo ste vlastne meškali?” opýtala sa hneď po príchode Matoviča.

Článok pokračuje na ďalšej strane.