Obľúbená moderátorka Aneta Parišková, ktorá je stálicou televíznych obrazoviek, šokovala svojich fanúšikov, keď bez okolkov priznala, že jej diagnostikovali rakovinu. Sympatická blondínka však nestráca chuť bojovať a “sviniara”, ktorý napadol jej organizmus, mieni poraziť.

Keď nemáš zdravie, nemáš nič. No zdá sa, že počas pandémie sa sústreďujeme len na svoju psychickú a fyzickú pohodu, než na ten zvyšok.

Celý svet bojuje proti ochoreniu COVID-19, prijali sme prísne opatrenia a snažíme sa nad koronavírusom vyhrať. Akosi sa ale zabúda, že toto nie je jediná choroba, ktorá nás sužuje, že ešte stále sú tu ľudia, ktorí trpia inými problémami. Ľudia, ktorých čakajú ťažké operácie srdca, ľudia, ktorí bojujú s rakovinou.

O svojom ochorení najnovšie prehovorila slovenská moderátorka Aneta Parišková, ktorá zaskočila priznaním, že je onkologickou pacientkou, pritom ešte v marci bola normálne každý deň v práci. Ako sama priznala, lekári jej diagnostikovali agresívny Non-Hodgkinov lymfóm v medzihrudí – okolo srdca a pľúc. Aneta pre reláciu Tv JOj – Topstar prehovorila o tom, čím si prechádza.

Článok pokračuje na ďalšej strane.