Len pred niekoľkými hodinami ostalo Slovensko v šoku po tom, čo sa prevalila smutná správa. Manželka Otta Weitera, Andrea Fischer náhle zomrela. Ich rodinná kamarátka a známa speváčka odhalila, čo malo byť príčinou úmrtia, ako aj zlý psychický stav speváka.

Z nečakanej smrti Andrey Fischer je v šoku predovšetkým Otto Weiter, ktorý sám v posledných mesiacoch bojuje so srdcovými problémami. Najväčšou oporou mu bola práve milovaná manželka. Všetci si kladú rovnakú otázku: ,,Čo sa stalo sympatickej speváčke, ktorá tak sršala energiou?“

Otto Weiter, no aj známi, blízki či fanúšikovia sú v smútku. V stredu v noci náhle odišla na večný odpočinok spevákova manželka Andrea Fischer, ktorú našiel Otto v posteli bez známok života.

Nikto si nedokáže vysvetliť, čo sa mohlo stať len 47-ročnej žene, ktorá sa navyše neliečila na žiadnu závažnú chorobu. Zdrvený je aj moderátor Noro Meszároš, ktorý prezradil detaily. Na otázky novinárov zareagoval aj samotný Weiter, no z jeho odpovede je zrejmé, že ho smrť milovanej ženy hlboko zasiahla.

O tom, že spevák je momentálne na dne, hovoria aj slová rodinnej kamarátky a speváčky Maji Velšicovej.

Článok pokračuje na ďalšej strane.