Slovákov už niekoľko dní pohoršuje aj baví zverejnená oplzlá konverzácia medzi predsedom parlamentu Borisom Kollárom a transgender modelkou Paris Nemc.

Multiotecko, ktorý má 11 detí s 10 ženami, síce napriek prvotným vyhrážkam súdom komunikáciu potvrdil, no trvá na tom, že Paris mu napísala prvá a on si z nej celý čas len uťahoval. Tmavovláska však tvrdí niečo úplne iné!

Zo začiatku sa zdalo, že môže ísť iba o prácu šikovných grafikov, no Boris Kollár sa napokon ku všetkému priznal. Aj keď samotná transgender modelka má o niečo inú verziu.

Boris Kollár čelí už pár týždňov kauze s preoperovanou modelkou s umeleckým menom Paris Nemc, pričom na internet unikla aj kompletná údajná komunikácia. Prsnatá kráska bola kedysi mužom a práve v tomto období, keď ešte mala “tam dole” čosi navyše, prebehla pikantná konverzácia s predsedom parlamentu.

Ako to ale vlastne je s tou komunikáciou, ktorú podľa Kollára začala Paris a on pokračoval len zo žartu, aby zistil, kam je schopná zájsť? Verzia pravdy trans modelky sa od tej jeho značne líši.

Článok pokračuje na ďalšej strane.