Medzi jedno z najkrajších vecí patrí pohľad na hviezdnu oblohu. Tajomné svietiace body tam niekde v diaľke v nás vyvolávajú zvláštny pocit neznáma…

Čo je v tak obrovskom vzdialenom priestore? A skutočne postavenie hviezd ovplyvňuje naše povahy? Ako je to možné?

Znamenia zverokruhu skutočne vedia charakterizovať ľudské správanie. Dokonca bolo popísané aj trináste znamenie, o ktorom sa stále vedú vášnivé diskusie.

My sa dnes budeme zaoberať piatimi znameniami zverokruhu, aby sme vám pomohli lepšie vyjsť s ľuďmi, ktorí sú v nich narodení.

BARAN

Baran je znamenie plné emócií, ktoré často necháva hovoriť viac city, než rozum. Ak musí svoje vášne dusiť v sebe dlhší čas, potom hrozí ich výbuch prakticky kedykoľvek. Preto sa môže stať, že vás zrazu prekvapí drsným rokovaním alebo zbrklými rozhodnutiami. Baran je veľmi umienený, ak si niečo zaumieni, ide za tým aj keď sa tvári, že sa nič nedeje.

VODNÁR

Ľudia narodení v tomto znamení majú o sebe vysokú mienku. Sú presvedčení o výnimočnosti a prevahe nad ostatnými, čo dávajú svojmu okoliu jasne najavo. Sú tolerantní a priateľskí, ale majú isté zvyky a správanie, ktoré sa môže ostatným zdať divné. Vodnárom sa iste nepokúšajte meniť ich plány; ak nebudú cítiť slobodu vo svojom konaní, vyhnú sa napr. už dohodnutému termínu schôdzky.

Článok pokračuje na ďalšej strane…