Slávna slovenská komička Eva Evelyn Kramerová sa pred pár týždňami pustila do zhadzovania prebytočných kilogramov, čím sa pochválila aj na sociálnej sieti. Najnovší záber veselej plavovlásky však v radoch fanúšikov vyvolal poriadny ošiaľ, keďže je zmena jej vizáže priam do očí bijúca.

Hviezda Oravčanky Evy Kramerovej vyletela poriadne vysoko, pričom blondínka má na konte vlastný seriál, účinkovanie v šou Let’s Dance, herecké úlohy v českých filmoch, a dokonca i moderovanie mimoriadne úspešnej reality šou Farma 10. Okrem dôvtipu a večného úsmevu dodávali Evelyn šmrnc aj kilá navyše, ktoré dokázala nosiť s absolútnou gráciou, avšak počas tréningov v tanečnej relácii televízie Markíza začala radikálne chudnúť.

Televízia Markíza už čoskoro odštartuje v poradí jedenástu sériu drsnej reality show Farma, ktorej novou tvárou sa koncom minulého roka stala práve vychýrená YouTuberka. Zdá sa ale, že Evelyn sa na obrazovkách predstaví v celkom novom šate, keďže to s chudnutím zjavne myslí absolútne vážne.

Dnes vyzerá komička doslova fantasticky, pričom chválou nešetria ani jej fanúšikovia. Potom, čo zdieľala snímku, kde je zmoknutá, ohlasy na seba nenechali dlho čakať.
“Ťukla som si dnes toto tričko. Viac ľudí na neho reagovalo pohľadom alebo úsmevom. Hovorim si waw, Evi, stačí si dať tričko s pekným odkazom a hen koľko pozornosti. Doma som zistila, že zrejme nešlo o krásne posolstvo, ale fakt že biele tričko po daždi je transparetné,” zasmiala sa kráska.

Pri pohľade na vysmiatu a akosi zmenenú Evelyn však fanúšikovia nedokázali skryť prekvapenie. ,,Podľa mňa to bolo aj preto, že vyzeráš úžasne, Evi,” pochválila ju jedna z obdivovateliek naznačujúc, že viac ako presvitajúce tričko mohol okoloidúcich zaujať jej skvelý zjav. ,,Ale Evelyn, ty si nejako moc schudla. Vyzeráš skvele!” neubránila sa lichôtkam ďalšia slečna.

,,Evelyn, kočka si. Ako to, že tak rýchlo chudneš?” žasla ďalšia komentujúca. Mnohí sa teda priklonili k názoru, že markizácka hviezda vyzerá naozaj úplne inak, za čím určite stojí najmä jej neutíchajúca snaha dopracovať sa k vytúženej postavičke.

FOTOGALÉRIA: