Ako uviedol, štáb zatiaľ úplne presne nevie, ako bude natáčanie pokračovať, no uviedol, ako si s podobnou situáciou poradili kolegovia z americkej verzie.

,,Live prenosy spravili všetci u seba doma. To znamená, že moderátor Ryan Seacrest moderoval zo svojej obývačky, porotcovia, sú tam traja, hodnotili zo svojich obývačiek, a postupne spievali účastníci vo svojich domovoch tiež podľa toho, kde sa v Spojených štátoch nachádzali a ľudia hlasovali.”

Scenár ako v Amerike?
Kým za veľkou mlákou sa postavili k celej situácii svojsky, Michal Borec ubezpečil divákov, že Superstar bude pokračovať aj na Slovensku, hoci nemohol prezradiť, akým spôsobom.

,,Chcem ubezpečiť všetkých, že SupeStar by v túto jarnú sezónu mala skončiť svojím víťazom. To znamená, že víťaz ešte pred letom bude známy. Verím, že sa nám to podarí vyriešiť takým spôsobom, že ľudia budú môcť hlasovať, som až na 85 – 90 % presvedčený, že to tak bude,” potešil divákov Telerána.

Problém môže nastať i v tom, že ide o československý projekt, združujúci ľudí z dvoch krajín, medzi ktorými je uzatvorená hranica. Aktuálne sa teda rieši aj to, kde sa budú finálové prenosy natáčať a ako sa na ne budú kompetentní dopravovať.