„Chcem sa naďalej venovať hudbe a pokračovať v tom. Nechcem, aby to bola sláva na päť minút. Určite sa chcem chytiť tejto šance,“ tvrdila tesne po víťazstve Gyöngyi Bodišová, ktorej plány na rozbehnutie životnej kariéry akosi nevyšli. V médiách sa meno tmavovlásky neskloňuje a jej vizáž sa za uplynulé roky tiež zmenila o čom svedčia fotky na sociálnych sieťach.

Dnes tak namiesto toho, aby sa Gyöngyi na sociálnych sieťach chválila novými pesničkami či fotkami z vystúpení, je jej profil zaplavený rôznymi citátmi, signalizujúcimi nie práve najšťastnejšie obdobie. ,,Keď ti zavolá minulosť, tak nedvíhaj a neodpovedaj… Nemá nič nové, čo by ti povedala,” znie jeden z nich.

Avšak negatívny príspevok napísala aj samotná Bodišová. ,,Opäť som urobila chybu, kašlem na teba, už kemu neni rady, tomu neni pomoci.”

Mnohých však určite zarazia aj aktuálne fotky 27-ročnej niekdajšej víťazky ČSMT. Do očí vám totiž udrú nielen zatekajúce a poriadne ošarpané steny, ale aj neprehliadnuteľné tetovanie, ťahajúce sa pozdĺž celej Gyöngyinej ruky!

FOTOGALÉRIA: