Sympatická moderátorka Kvetka Horváthová je medzi divákmi nesmierne obľúbená. Aj napriek tomu, že sa stala známou tvárou, svoje súkromie si veľmi dlho strážila. Aj ona však podľahla sociálnym sieťam, kde sem-tam zverejní aj členov svojej milovanej rodiny.

Kvetka Horváthová vstúpila do sveta šoubiznisu ako 18-ročná, keď sa začala objavovať po boku legendárneho Majstra N v relácii Crn Crn. Odvtedy už síce dlhoročná televízna stálica v úlohe moderátorky vyspovedala množstvo známych i neznámych osobností, no vlastné súkromie si prísne stráži. Preto je na mieste otázka – viete vlastne, ako vyzerá blondínkin manžel Július?

Kvetka Horváthová má nesmierne nabitý pracovný program, no voľné chvíle trávi hlavne so svojou rodinou. S manželom Júliusom  oslávili 22. výročie svadby, pričom sa zobrali iba po troch mesiacoch randenia. Spoločne vychovávajú 13-ročnú Paulínku.

28. augusta oslávila Kvetka a Július presne 22 rokov, ako vstúpili do manželského zväzku, čo je na búrlivé pomery v slovenskom šoubiznise naozaj obdivuhodný výkon. Za dlhoročným šťastím možno stojí i fakt, že si párik svoje súkromie a intímne chvíľky necháva čisto iba pre seba.

Článok pokračuje na ďalšej strane.