„Chcem sa naďalej venovať hudbe a pokračovať v tom. Nechcem, aby to bola sláva na päť minút. Určite sa chcem chytiť tejto šance,“ tvrdila tesne po víťazstve Gyöngyi Bodišová, ktorej plány na rozbehnutie životnej kariéry akosi nevyšli. V médiách sa meno tmavovlásky neskloňuje a jej vizáž sa za uplynulé roky tiež zmenila o čom svedčia fotky na sociálnych sieťach.

Dnes tak namiesto toho, aby sa Gyöngyi na sociálnych sieťach chválila novými pesničkami či fotkami z vystúpení, je jej profil zaplavený rôznymi citátmi, signalizujúcimi nie práve najšťastnejšie obdobie. ,,Keď ti zavolá minulosť, tak nedvíhaj a neodpovedaj… Nemá nič nové, čo by ti povedala,” znie jeden z nich.

Avšak negatívny príspevok napísala aj samotná Bodišová. ,,Opäť som urobila chybu, kašlem na teba, už kemu neni rady, tomu neni pomoci.”

Mnohých však určite zarazia aj aktuálne fotky niekdajšej víťazky ČSMT. Do očí vám totiž udrú nielen zatekajúce a poriadne ošarpané steny, ale aj neprehliadnuteľné tetovanie, ťahajúce sa pozdĺž celej Gyöngyinej ruky!

FOTOGALÉRIA: