Len čo sa presunuli do Kanady a následne do Los Angeles, nezdalo sa, že by vojvodský pár zo Sussexe čakala v zámorí bohvie ako úžasná kariéra. Lenže karty sa otáčajú a ich stúpajúca popularita môže mať nakoniec veľmi nepríjemné dôsledky pre budúceho kráľa a jeho ženu.

Približne pred rokom vydala dvojica Harry a Meghan vyhlásenie, v ktorom stálo, že sa vzdávajú “členstva“ v kráľovskej rodine. ,,Po mnohých mesiacoch rozmýšľania a rozprávania sme sa rozhodli zmeniť naše postavenie v tejto inštitúcii. Vzdávame sa titulu seniorských členov kráľovskej rodiny a chceme pracovať na tom, aby sme sa stali finančne nezávislými, no napriek tomu neustále plne podporovať kráľovskú výsosť,“ prezradili vo svojom oficiálnom stanovisku na začiatku januára 2020 s tým, že začali pracovať na vlastnom charitatívnom projekte.

,,Plánujeme vyvážiť náš čas medzi Spojeným kráľovstvom a Severnou Amerikou a naďalej si ctiť svoju povinnosť voči kráľovskej rodine. Táto geografická rovnováha nám umožní vychovať nášho syna a zároveň poskytnúť našej rodine priestor na zameranie sa na ďalšiu kapitolu,“ dodali na margo toho, kde budú žiť. Dnes je už každému jasné, že dvojica sa v Amerike skutočne usadila.

Aj bez podpory kráľovskej rodiny si Meghan (39) a Harry (36) vedú veľmi dobre. Spolupráca so streamovacími službami Netflix a Spotify im vynáša slušné peniaze. Podľa odborníka na kráľovskú rodinu Duncana Larcombeho by týmto tempom čoskoro mohli mať značku v hodnote miliárd dolárov, uvádza britský denník Mirror. Veľmi pekné. Lenže:

Článok pokračuje na ďalšej strane…