Scenárista a zabávač Oliver Andrásy (63) je už roky známy tým, že si servítku pred ústa nedáva. Nedávno svojím výrokom vytočil všetkých Slovákov, keď zahlásil, že v tomto ťažkom čase, sa má ako prasa v žite. Viacerí ľudia prišli pre pandémiu koronavírusu o prácu a siahli na svoje rezervy, nevynímajúc množstva umelcov. A pre tých, ktorí vyplakávajú, má jasný odkaz.

Je aktívny aj na sociálnej sieti, kde nie všetky jeho vyjadrenia narazili na pochopenie zo strany jeho fanúšikov. Po prekuknutí pandémie sa obul do moderátorov, ktorí si nasadili rúška.

Oliver Andrásy (63) sa opäť raz nezaprel a vyjadril sa k súčasnej neľahkej situácií Slovákov, z ktorých sa mnohí sťažujú na nedostatok financií či príjmov. Zabávač im odkázal, že mali myslieť na zadné vrátka skôr a odporúča, aby si odkladali 2/3 zo zárobkov.

Najnovšie sa rozhodol zareagovať pravdepodobne na slová mnohých umelcov, ale aj Slovákov, ktorí sa sťažujú, že kvôli koronakríze nemajú z čoho žiť. Niekdajšia tvár Aj múdry schybí si totiž myslí, že ľudia sa majú na horšie časy vždy vopred pripraviť.

Článok pokračuje na ďalšej strane.