O Jeane Dixon, ktorá opustila svet vo veku 93 rokov, sa tvrdí, že radila trom americkým prezidentom, predpovedala Mníchovský masaker alebo vzrastajúcu slávu Oprah Winfrey, čo je jedna z najznámejších amerických moderátoriek. Tentoraz má veštkyňa ale oveľa desivejšiu predpoveď.

Jeane Dixon je už vyše 20 rokov po smrti, ale ľudstvo jej desivé proroctvo stále obklopuje. Nestala sa minimálne polovica z toho, čo predpovedala alebo skôr odtipovala, ale nie každý to berie na ľahkú váhu.

Psychologička, astrologička a spisovateľka Jeane Dixonová pracovala ako poradkyňa viacerých amerických prezidentov. Počas svojej kariéry dokázala z krištáľovej gule predvídať viaceré udalosti a katastrofy.

A hoci je už viac ako dvadsať rokov po smrti, len nedávno sa dostala na verejnosť jej predpoveď týkajúca sa budúcnosti našej planéty. Neznie vôbec optimisticky, preto dúfajme, že slávna veštkyňa sa v tomto prípade mýli.

Napríklad podľa nej mala už v roku 1958 kvôli konfliktu medzi USA a Čínou vypuknúť tretia svetová vojna, na Mesiaci mali podľa jej slov pristáť Sovieti a tvrdila, že v roku 1967 mal byť nájdený liek na rakovinu.

Článok pokračuje na ďalšej strane.